fbpx

Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın, Müşteri Zincirinizi Artırın!

Facebook Reklamları ile doğrudan müşterilerinizin telefon numarası ve e-mail bilgilerine ulaşın.

Facebook Reklamları

Facebook veya Instagram üzerinden dijital reklam yapmak isteyen işletmeler için Facebook’un  geliştirdiği Facebook Business Manager platformu kullanılır. Facebook Business Manager platformu kapsamlı ve çok yönlü bir araçtır.

İşletmelere entegre kullanım olanakları sunan Facebook Business Manager üzerinden hem Instagram reklamları hem de Facebook reklamları organize edilebiliyor. Fakat oldukça teknik kırılımları olduğu için Zincirler Medya gibi alanında uzman bir dijital pazarlama ajansından destek almak faydalı olacaktır.

Facebook Reklamların Avantajları Nelerdir?

  • Marka bilinirliğinizi artırır
  • Satışlarınızı artırır
  • Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlar
  • Web sitenizin trafiğini artırır
  • Müşteri listenize reklam göstermenizi sağlar.
  • Verilen reklamların ayrıntılı analizini yapma imkanı sunar.

İlgi çekici reklam görselleri ve videolar ile markanız hafızalarda yer edinsin.

7 yaşındaki bir çocuğun karşısına bir satılık ev reklamı çıktığını düşünün. Bu reklamdan verim almanız imkansız hale gelir.

Elbet ki tüm işletmeler ürün veya hizmetine ilgi duyan ve ihtiyacı olan kişilerin karşına reklamlarının çıkmasını ister. Markanızla yakından ilgili olan müşteri kitlenize reklamlarınızı göstermenizin en etkili yollarından biri Özel Hedef Kitle Reklamlarıdır.

Özel Hedef Kitle Reklamları sayesinde, markanızla en az bir kere iletişime geçmiş kişilere reklamınız gösterilir ve marka bilinirliğiniz ve satışlarınız da artış gösterir.

Bizim İçin Ne Dediler?

Müşteri Listesi Reklamları

Elinizdeki size ait müşteri listesine (ad-soyad, telefon, mail bilgisi) reklam verebilirsiniz. Bu size çapraz satışlarınızda da oldukça fayda sağlar.

Klonlamayı Keşfedin!

Kendi müşteri listenizin sayısı 5.000 iken 50.000’e yükseltmemizi ister misiniz? Benzer hedef kitle reklamları ile müşteri listenizdeki gibi benzer bir kitle oluşturuyoruz. Bu sayede reklamlarınız çok daha verimli çalışmaya devam ediyor.

Siz de markanızla ilgili olan müşteri kitlenize ve ürün veya hizmetinize ihtiyacı olan kişilere reklamlarınız gözüksün istiyorsanız Bizimle İletişime Geçin.

Diğer Reklam Modelleri:

*Marka Bilinirliği Reklamları

*Potansiyel Müşteri (Form) Reklamları

*Özel Hedef Kitle Reklamları

*Müşteri Listesi Reklamları

*Katalog Reklamları

*Yeniden Pazarlama Reklamları

Reklamlarla Satışlarınızı Artırmak İster Misiniz?

Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım

Call Now Button

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

İşletmenizin veya markanızın sosyal medya ve arama motorlarındaki durumunu öğrenmek için ücretsiz analiz yapmamızı ister misiniz? Ücretsiz analiz için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim!

BİZİ TAKİP EDİN