fbpx

İşletmeniz Üst Sıralarda Olmanın Farkını Yaşasın!

Google Arama Motoru Reklamları ile sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın.

Google Arama Motoru Reklamları reklamları ile pazarlama hizmetimizin farkına varın

Google Arama Motoru Reklamları

Google reklam verme, direk satışlarınızı arttıran ve müşteri sayınızı olumlu etkileyen doğru kullanıldığında size çok güçlü kazançlar sağlayan bir platformdur. Google’da başarılı bir şekilde reklam vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Google’da reklam vererek en üst sıralara çıkmanın yolları:

Google arama motorunda en üst sıralarda olabilmek için 2 yol vardır. Kesin bir yolu vardır ki o yol Başarılı Google Reklamları vermekten geçer. Google reklamları açık artırma (Gerçek Zamanlı Teklif) şeklinde çalışır.

Google açık artırma işleyiş şekli, o anki rekabete bağlı olarak, kullanıcıların yazdığı anahtar kelime ile sizin Google reklamında verdiğiniz eşleşen anahtar kelimeleri bulması sonucu rekabet başlar. Ve iyi olan kazanır.

Neden Google reklamları?

Çünkü, kullanıcıların %84’ü herhangi bir ürün veya hizmet satın alacaklarsa önce Google arama motoru üzerinden o bilgiyi aratıyorlar.

Diğer bir yol SEO (Search Engine Optimization) çalışmaları yürütmektir. Aylarca süren çalışmalar gerekir ve 1.sayfada olabileceğiniz kesin değildir. Tercih sizin olmasıyla beraber Google arama motoru metin reklamları ile 1.sayfa için yarışmanızı öneriyoruz.

1.Sayfada olmak mı istiyorsunuz? Çok haklısın. Çünkü Google arama motorunda arama yapan kullanıcıların %70’ı 2. veya 3. Sayfaları ziyaret etmiyor. Dolayısıyla satışlarınızı artıracak bir çok potansiyel müşteriyi kaçırmış olursunuz.

Bizim İçin Ne Dediler?

Google Arama Motoru Reklam Bileşenleri

Google reklamları vermek istiyorum diyorsanız metin reklamlarının gücünü kullanacaksınız demektir.

Google reklamları için en çok dikkat edilmesi gereken, sizi başarıya getirecek önemli unsurlar şunlardır;

  1. Başlık
  2. Açıklama
  3. Nihai URL
  4. Görünen URL
  5. Reklam Uzantıları

Başarılı Bir Şekilde Google’da Reklam Vermek için, Google’un akıllı yapay zeka algoritmasının nasıl çalıştığını iyi anlamak gerekir. Bu çalışma biçiminde size avantaj sağlayacak stratejileri kurgulamak şarttır. Bununla birlikte değişen kullanıcı davranışlarına uyum sağlayarak hazırlanan reklamların başarılı olması kaçınılmazdır.

Daha önce hiç Google arama motoru reklamları vermeyen kişilere ya da  ‘’Google’da reklam vermek istiyorum’’ diyenlere Google, deneme fırsatı yakalamanız için herkese 100 TL’lik bir kredi hakkı verir.

Önemli İpucu

Eğer Google’da reklam vermek istiyorum diyorsan ve nereden başlayacağını bilemiyorsan bilgi formunu doldur. Hem 100 TL’lik kredini kap hem de Google ads reklamlarında uzman arkadaşlarımız sana yardımcı olsun.

Ya da Google reklamlarını çoktan denemişsinizdir ve yeniden pazarlama reklamları gibi daha güçlü reklamlar istiyorsundur. Çok heyecanlı! Bilgi formunu doldur ve tanışalım.

Google reklamları, sadece metin reklamları ile sınırlı değildir. Aynı zamanda Google görüntülü reklamları ve Google video reklamları (Youtube Reklamları) da oldukça kazanç sağlar. 

Reklamlarla Satışlarınızı Artırmak İster Misiniz?

Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım

Call Now Button

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

İşletmenizin veya markanızın sosyal medya ve arama motorlarındaki durumunu öğrenmek için ücretsiz analiz yapmamızı ister misiniz? Ücretsiz analiz için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim!

BİZİ TAKİP EDİN