fbpx

YOUTUBE VİDEO İNDİRME YÖNTEMLERİ

YouTube, yalnızca kullanıcıların web sitelerinde video izlemelerine ve görüntülemelerine (akışlarına) izin vermek için tasarlanmıştır. Birçok kullanıcı, en sevdikleri YouTube videolarını çevrimdışı olarak izlemek, diğer cihazlarda görüntülemek veya düzenlemek için bilgisayarlarına indirmek veya kaydetmek ister.

YouTube, videoları doğrudan kendi sitelerinden indirmenize izin vermez. Bir YouTube videosu indirmek için üçüncü taraf bir hizmet kullanmanız, yazılım yüklemeniz veya bir YouTube abonelik hizmeti almanız gerekir. Bilgisayarınızda YouTube videolarını indirmek ve izlemek için önerilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

WebSite Hizmeti Kullanarak Youtube Videosu İndirme

Ücretsiz olarak bir YouTube videosu indirme hizmeti sunan çoğu web sitesinin kullanımı artık güvenli değil. Bu web siteleri genellikle, web sitesi hizmetinin kendisinden veya ortak web sitelerinden biri aracılığıyla bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım indirilmesine neden olur.

Bu nedenlerden dolayı ComputerHope, ücretsiz YouTube video indirmeleri sunan herhangi bir web sitesi hizmetinin kullanılmasını önermiyor ve artık bu web siteleri için talimat vermiyor.Bunun yerine artık youtube-dl, bir ekran kaydedici veya bir YouTube Premium aboneliği kullanmanızı öneriyoruz. Bunlar, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutmak için en iyi seçeneklerdir.

Youtube-Dl Kullanarak Youtube Videosu İndirme

Bir YouTube videosunu indirmenin en iyi yollarından biri ve en sevdiğimiz yöntem, ücretsiz youtube-dl programını kullanmaktır. HD sürümü de dahil olmak üzere mevcut tüm YouTube video formatlarını bilgisayarınıza indirebilir. Ancak, youtube-dl’yi kullanmak biraz daha karmaşıktır ve daha deneyimli ve ileri düzey bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır. Youtube-dl, Windows bilgisayarlar için Windows komut satırını ve macOS ve Linux bilgisayarlar için Terminal’i kullanır.

Youtube Videosunu Ekran Kaydedici Kullanarak Kaydetme

Ekran kaydediciler, bir bilgisayar, akıllı telefon veya tablet üzerinde çalışmak ve ekrandaki herhangi bir şeyi kaydetmek için tasarlanmış yazılım programlarıdır. Ekranınızı kaydetmenin yanı sıra, bu programlar bir videoyu veya bir videonun bölümlerini kaydetmek için de kullanılabilir.

Youtube Premium Kullanarak Youtube Videosu İndirme

YouTube videolarını indirmek için başka bir güvenli seçenek, herhangi bir deneyim düzeyindeki bilgisayar ve mobil cihaz kullanıcıları için tasarlanmış kullanıcı dostu bir hizmet olan YouTube Premium’dur.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Diğer Yazılarımız

EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ARAÇLARI

Web, dijital pazarlamacılar için binlerce araç sunar. Böyle bir dizi seçenekle, ihtiyaçlarınız için en iyi araçları seçmek uzun ve zorlu bir süreç olabilir. Hayatı biraz

BAŞARILI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNİN 10 SIRRI

Günümüzde, sosyal medya platformları internet üzerindeki en güçlü oluşumlar konumunda. Twitter, Instagram ve Facebook gibi farklı medya siteleri, internetteki görünürlüğünüzü artırmak için muhteşem mecralar. Bu

HASHTAG NEDİR VE NASIL KULLANILIR?

Hashtag kısacası, önünde “#” işareti bulunan bir kelime veya ifadedir ve belirli bir konuyla ilgili benzer bilgileri düzenlemek ve takip etmek için kullanılır. Görselde görüldüğü

Abone Olun

Call Now Button